تبلیغات
معماران کاشان - پل پیاده رو بر روی مسیر راه آهن
تاریخ : جمعه 15 دی 1391 | 12:03 ق.ظ | نویسنده : دانیال ترامیده

دسترسی به ایستگاه قطار و ارتباط بین همسایگی ها. این امر نیازمند این است که پل پیاده رو همزمان که نقش خود در تغییرات را ایفا می کند، نقش ارتباطی خود بین شمال و جنوب را نیز در جهت روان کردن ترافیک انجام دهد.
اختصاصی معماری نیوز: تغییر و تعمیرات دانشگاه ویلاتئوس که مدت ها منتظر آن بود، هم اکنون در حال شکل گیری است. اگر چه این یک گام موثر و مفید در توسعه شهری است، تقسیم بندی بین شمال و جنوب با توجه به ازدحام و ترافیک شبکه های دسترسی را نیز تشدید می کند.

در نتیجه پل پیاده رو دو نقش مختلف ایفا می کند: دسترسی به ایستگاه قطار و ارتباط بین همسایگی ها. این امر نیازمند این است که پل پیاده رو همزمان که نقش خود در تغییرات را ایفا می کند، نقش ارتباطی خود بین شمال و جنوب را نیز در جهت روان کردن ترافیک انجام دهد.

به عنوان یک نماد شهری باید شفافیت و وضوح لازم برای فضاهای شاخص و ساختمان ها نظیر تالار اصلی شهر، دانشگاه، مرکز کشتی رانی و... ایجاد شود.
برای رندر و نمایش طبیعی پل، در طراحی پل از شکل و فرم زمین استفاده نمودیم ، این طرح هم در عرض و هم در حالت انحنای پل وجود دارد و محل عبور عابرین را از آبهای جمع شده در کنار پل و هم چنین سیم های به کار رفته برای روشنایی، جدا می کند.  • دانلود فیلم