تبلیغات
معماران کاشان - ::آینده برج های دبی::
تاریخ : یکشنبه 10 دی 1391 | 12:31 ب.ظ | نویسنده : دانیال ترامیده

برج الماس:یک آسمان خراش 360 متری که هم اکنون در حال ساخت می باشد(در دریاچه jumeirah دبی)   و در آن منطقه بلندترین خواهد بود.این برج 74 طبقه دارد که بیشتر آنها تجاری می باشدو توسط آرشیتکت های atkins برای سهام داران nakheel طراحی شده وتا آخر امسال به بهره برداری میرسه. 


  این برج 43 طبقه در واقع یک ساختمان اداری است که توسطjean nouvel طراحی شده .نمای بیرونی این برج که در دوحه قطر واقع شده ترکیبی از شیشه و آهن است.این برج بر اساس الگو های اسلامی طراحی شده.
                                  
 برج ال عالم:این آسمان خراش دارای 108 طبقه و به ارتفاع 501 هم اکنون در دست ساخت است.این برج که به فرم گل مشاهده می کنید توسط آرشیتکت های nihon  طراحی شده.وقتی ساختش به پایان برسد جزو لیست بلندترین برج ها خواهد بود.


         
 هتلapeiron:این هتل 7ستاره قرار است در یک جزیره مصنوعی به ارتفاع 185 متر احداث شود.هزنیه ساخت آن 500 میلیونUSD برآورد شده.این هتل 350 سوئیت مجلل دارد که تنها با قایق و هلیکوپتر قابل دسترسی اند.طراحی توسطsybarite uk

                                  
 برج امپراتور:واقع در قلب دبی.این برج به صورت صفی از ساختمان های با آرایش عمودی که در قسمت تحتانی به هم متصل می شوند طراحی شده است وبا انحنای ملایمی به بالا رفته است.این برج 230 متر است و   مشرف به دریاست ....                                                                                                            

طبقه بندی: ساختمان،

  • دانلود فیلم